OSK

Ośrodek Szkolenia Kierowców eL-good Nauka Jazdy
Mariusz Cymerman
Bielsko-Biała ul. 3-Go Maja 31 I piętro
tel. 501-721-318

Strona Główna » Aktualności i promocje » Ważne!!!

Co nowego w 2015r?


Od 01 stycznia br. osoba ubiegająca się o uprawnienia do kierowania: motorowerem, pojazdami silnikowymi nie ma obowiązku uczestniczenia w zajęciach teoretycznych kursu na prawo jazdy. Może nauczyć się samodzielnie i rozpocząć całą procedurę (oczywiście posiadając najpierw nr PKK) od zdania części teoretycznej egzaminu państwowego w WORD.

W takim przypadku nie trzeba będzie zdawać teoretycznego egzaminu wewnętrznego w OSK eL-good. Posiadając pozytywny wynik cz. teoretycznej egz. państwowego można rozpocząć od razu praktyczną naukę jazdy w OSK eL-good. Niezbędne będzie również odbycie szkolenia z zakresu udzielania I pomocy uczestnikom wypadków drogowych. Takie szkolenie oczywiście zapewnia OSK eL-good.

My ze swojej strony zachęcamy do odbycia całego szkolenia: teoria + praktyka + I pomoc. Zajęcia teoretyczne to tylko 8 spotkań, trwają ok. 1-miesiąca ( 2 x tygodniowo ). Zajęcia teoretyczne prowadzimy rzetelnie ze szczególnym naciskiem na: przepisy ruchu drogowego, bezpieczeństwo na drodze, technikę jazdy, kulturę na drodze. Staramy się przekazać naprawdę istotne rzeczy nie tylko pod kątem zdania egzaminu, ale również potrzebne do samodzielnej jazdy. To wszystko w połączeniu z praktyczną nauką jazdy daje naprawdę dobre efekty w postaci pozytywnych wyników egzaminów.

Informujemy jednocześnie, że cena kursu jest stała bez względu, czy uczą się państwo sami, czy uczęszczają na wykłady teoretyczne.

W każdej wersji w cenę kursu wliczone są: materiały szkoleniowe oraz szkolenie z zakresu I pomocy.

WYBÓR NALEŻY DO PAŃSTWA. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!


Zdobycie prawa jazdy będzie bardziej skomplikowane i droższe

Ważne!!!

NIE ZWLEKAJ!!! Od stycznia 2016r. zdobycie prawa jazdy będzie bardziej skomplikowane i droższe, a "świeżo upieczony kierowca" będzie mocno na cenzurowanym. ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !!!

Data: 30.01.2015
zobacz więcej »
Co nowego w 2015r?

Co nowego w 2015r?

Od 01 stycznia br. osoba ubiegająca się o uprawnienia do kierowania: motorowerem, pojazdami silnikowymi nie ma obowiązku uczestniczenia w zajęciach teoretycznych kursu na prawo jazdy.

Data: 03.01.2015
zobacz więcej »
Responsive Design
Ośrodek 
				Szkolenia Kierowców eL-good Mariusz Cymerman Bielsko-Biała
Valid XHTML | Valid CSS
Designed by Damian Suchonek
interstrony.net
strzałka do góry